Teren intravilan, 390 MP, Malu Mare, Parcul Nicolae Romanescu

50.000 €
128.21 € / mp

Malu Mare, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
390 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

GDN Elite Imobiliare vă propune spre vanzare un teren intravilan, situat in localitatea Malu Mare, intr-o zona aflata in plina dezvoltare. Proprietatea masoara o suprafata totala de 390 mp si beneficiaza de un front stradal de 20.16m, unde regasim aleea de acces, iar din strada publică asfaltata se face accesul la teren. Acesta dispune de o amplasare avantajoasa fiind pozitionat intr-o zona linistita, cu acces facil catre cartiereul Veterani, Parcul Nicolae Romanescu, dar si in proximitatea unor ansambluri rezidentiale, magazine, si alte facilitati. Proprietate nu dispune de imprejmuire cu gard, iar utilitatile sunt la o distanta de aproximativ 400 m. Prin caracteristicile sale, terenul este potrivit atat pentru constructia unei locuinte individuale, cat si pentru investitie. De asemenea poate reprezenta o investitie sigura si profitabila, dat fiind potentialul ridicat al zonei. Va asteptam cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1514859
Suprafață teren: 390 mp

Parc
Recreere aprox. 318 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1084 mp, în Ghercești
48.000 €
Craiova, Ghercești
1.084 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1174 mp, în Șimnicu de Sus