Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
62.37 € / mp

Teren intravilan, 962 mp, Ghercesti

Ghercești

962 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

44.000 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare/Ghercesti/Principala

Ghercești

747 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 22.000 mp, Ghercesti

Ghercești

22.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

32.500 €
65 € / mp

PARCELE TEREN 500 -1500 METRI CU TOATE UTILITAT ...

Ghercești

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

98.000 €
12.86 € / mp

Teren Ghercesti la asfalt, pret bun

Ghercești

7.620 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

2.050.000 €
250 € / mp

Teren de vanzare, zona Aeroport International C ...

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

4.000.000 €
40 € / mp

Teren Construcții extravilan de 100000 mp, în A ...

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
20 € / mp

Teren zona Aeroport 25 euro/mp

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
3

1.800.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan– Carcea- Ecoplant- Ideal pentr ...

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

102.000 €
120.43 € / mp

Teren Aeroport - 847 mp

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

18.927 €
27 € / mp

Loturi Teren Intravilan/Extravilan Craiova/Piel ...

Pielești

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
70.05 € / mp

Teren intravilan construcții 414mp în Pielești, ...

Pielești

La ~5km distanță

414 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

180.000 €
17.98 € / mp

Teren intravilan 10013 mp Pielești DN65

Pielești

La ~5km distanță

10.013 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

131.664 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pielesti

Pielești

La ~5km distanță

10.128 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

66.131 €
13 € / mp

Teren intravilan 5087 mp de vânzare – Pielești

Pielești

La ~5km distanță

5.087 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

37.000 €
24.67 € / mp

Teren intravilan 1500mp situat la DC87 Pielesti ...

Pielești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
1

36.300 €
121 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 300–500 ...

Pielești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

36.000 €
83.33 € / mp

Teren Magnolia 432 mp

Pielești

La ~5km distanță

432 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
75.11 € / mp

Teren intravilan, 601 MP, Pielesti

Pielești

La ~5km distanță

466 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

105.000 €
233.33 € / mp

Teren intravilan 450 mp – zona de case, ideal p ...

Pielești

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

12.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare/Pielesti/Peugeot

Pielești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

48.000 €
44.28 € / mp

Teren construibil 1084 mp Ghercesti–langa Craio ...

Ghercești, Craiova

La ~5km distanță

1.084 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
162.50 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, Lapus Arges

Lăpuș Argeș, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

609.362 €
598 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova |Teren 1019mp ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

64.000 €
160 € / mp

Teren intravilan 400mp în Bariera Vâlcii

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

345.000 €
3,833.33 € / mp

Teren 1700 mp, deschidere 18,40 ml, cu casa la ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

67.000 €
69.500 €
36.73 € / mp

Teren 1824 mp de vanzare/Craiova/Simnicul de Jo ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

1.824 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

39.000 €
78 € / mp

500m bariera vilcii

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
69.25 € / mp

Teren intravilan 1083mp în Bariera Vâlcii, apro ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

1.083 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

325.000 €
130 € / mp

TEREN CONSTRUIBIL 2500 M CARTIER BARIERA VALCII

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții