Bucium ,panorama superba ,1550 mp ,full ,2,2 km de la Hanul 3 Sarmale

100.000 €
64.52 € / mp

Bucium, Iaşi

Suprafață teren:
1.550 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

TEREN CU PANORAMA SUPERBA ASUPRA ZONEI ! 99 % din acces numai pe sosea recent abilitata ! 200 metri de la Șoseaua Iasi-Barnova , distanta reala 100 % ! 2,2 km de la Hanul 3 Sarmale - ARCADIA BUCIUM. Firma Best Choice of House va propune spre achizitie o suprafata de 1550 mp cu o deschidere de 39 metri liniari la drum pietruit lat de 7 metri liniari ! Zona este in plina dezvoltare si sunt numai constructii noi . Terenul beneficiaza de apa curenta Apavital , curent electric , gaz metan la limita proprietatii ( practic trec prin fata terenului ) , exista si posibilitate de canalizare in zona ( ESTE IN FATA TERENULUI ) ! Acte O.K. si pretul este de 120000 euro negociabil ! NU SE ACCEPTA PLATA IN RATE . Nu se parceleaza , dar este ideal pentru doua familii ! Comision 3 % !
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 460233
Suprafață teren: 1.550 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 39 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Canalizare Gaze Curent
Amenajare străzi
Asfaltate Pietruite Mijloace de transport în comun Iluminat stradal
Alte caracteristici
Parcelabil Acces auto Oportunitate de investiție

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Rond Bucium", linia 30,30b,46
Mijloace transport aprox. 1513 m
transport
Statia "Plopii fara sot", linia 30,30b,46
Mijloace transport aprox. 1674 m
transport
Statia "Scoala generala nr.2", linia 30,30b,46