Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
3

575.000 €
250 € / mp

Teren industrial de vânzare – CUG, Iași

Cug, Iași

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

100.000 €
162.60 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE: Teren pentru constr ...

Cug, Iași

615 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

4.099.480 €
3.388.000 €
327.96 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufl ...

Cug, Iași

12.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

693.000 €
210 € / mp

Teren la bulevad - Iasi - la Sos Nicolina (CUG)

Cug, Iași

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

105.000 €
150 € / mp

C.U.G. , loturi de 700/730/770 mp ,Mega image C ...

Cug, Iași

700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 115.500 €
Agenție

8 luni în urmă
4

757.200 €
80 € / mp

Teren si constructii de la 1000mp la 9465mp, Fo ...

Cug, Iași

9.465 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

830.000 €
829.000 €
250.38 € / mp

Teren Intravilan 3300 mp Tudor Neculai - CUG, U ...

Cug, Iași

3.315 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
300 € / mp

Teren intravilan, CUG - Iasi, 1.500mp

Cug, Iași

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

214.500 €
150 € / mp

C.U.G .-MEGA IMAGE 1430 MP , Str. fundac Cicoa ...

Cug, Iași

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

340.000 €
294.88 € / mp

Teren 1153mp PUZ Aprobat - vedere deosebita cat ...

Cug, Iași

1.153 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

86.200 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Hlinc ...

Hlincea

La ~5km distanță

2.155 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

289.000 €
16.51 € / mp

Teren Dedeman ! Iasi !

Hlincea

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, lac, priveliste panor ...

Hlincea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
1

57.000 €
47.90 € / mp

Teren intravilan, Hlincea, 1.190mp

Hlincea

La ~5km distanță

1.190 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

82.000 €
1,261.54 € / mp

Manta Rosie Hlincea Teren 616mp si Casa veche ...

Hlincea

La ~5km distanță

616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

299.000 €
59.88 € / mp

Teren 5000 mp, canalizare, plan, Horpaz, Mirosl ...

Horpaz

La ~5km distanță

4.993 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

110.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN, TOATE UTILITATILE, DESCHIDERE ...

Horpaz

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

34.500 €
61.61 € / mp

Teren 560 mp, str Scolii Horpaz Iasi

Horpaz

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

47.000 €
62.25 € / mp

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

La ~5km distanță

755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

49.410 €
90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Horpaz – oportun ...

Horpaz

La ~5km distanță

549 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

12.900 €
25.80 € / mp

Teren 500 mp, pentru construire casa

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 12,900 € și 15.900 €
Agenție

3 luni în urmă
5

53.000 €
53 € / mp

Teren intravilan 1.000mp, Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

87.500 €
109.38 € / mp

Teren in Bucium - Cartier IC Bratianu

Bucium, Iași

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

130.000 €
120.26 € / mp

Teren intravilan Iasi zona Bucium cu Autorizati ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
109.74 € / mp

Teren de vanzare in Iasi, zona Bucium

Bucium, Iași

La ~5km distanță

729 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

1.080.000 €
240 € / mp

Teren intravilan - 4500 mp locuinte colective ( ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

33.500 €
54.47 € / mp

Teren intravilan 615 mp – Bucium

Bucium, Iași

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

107.600 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Buciu ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.345 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
41.88 € / mp

Bucium - Str. Teascului, teren intravilan, 3104 ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

3.104 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

1.150.000 €
35.94 € / mp

Teren cu PUZ Moll iulius Family peste strada Bu ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Cug, Iași

Cug, un cartier în expansiune din Iași, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă beneficiază de accesibilitate bună și este în apropierea unor facilități esențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 127.000 euro, cu oferte ce încep de la 60.000 euro și pot ajunge până la 2.800.000 euro, ceea ce indică o diversitate în opțiuni.
  • Dimensiuni variate: Cele mai multe terenuri disponibile au o suprafață de 12.500 m², oferind ample posibilități pentru dezvoltare.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 163 euro, cu valori ce variază de la 80 euro/m² pentru terenurile mai accesibile până la 224 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Accesibilitate: Cug este considerat o zonă cu un nivel de accesibilitate mediu, comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 52 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Cug reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum ofertele disponibile!