Teren 1500 mp de vânzare Ghermănești Snagov – Str. Podul Înalt, deschidere 25 ml

110.000 €
73.33 € / mp

Ghermăneşti, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
1.500 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Localizare excelentă, în apropiere de Baza Sportivă Snagov, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Caracteristici principale: -Suprafață: 1.500 mp -Deschidere: 25 ml -Teren drept, ușor de valorificat -Utilități la limita proprietății -Acces facil din stradă Regim urbanistic: - POT: 40% -CUT: 1.2 Ideal pentru construcție locuință individuală sau dezvoltare (lotizare) Avantaje: - Zonă cu case construite și proiecte noi în derulare - Locație liniștită, aer curat, aproape de lac și natură - Acces rapid către București - Potențial ridicat de investiție Recomandat pentru: Construirea unei case familiale Dezvoltatori – posibilitate de parcelare 📞 Pentru detalii suplimentare sau vizionare, sunt la un telefon distanta!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1608269
Suprafață teren: 1.500 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Pietruite Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Parcelabil Acces auto

Puncte de interes

Recreere
parks
Padurea Snagov
Recreere aprox. 1590 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 764 mp, în Mogoșoaia
101.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
764 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1250 mp, în Săftica
110.000 €
Județul Ilfov, Săftica
1.250 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2000 mp, în Ghermănești