Teren intravilan 1.000 mp | Dumbravita

309.900 €
309.90 € / mp

Dumbrăviţa, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.000 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan pentru constructii, situat in Dumbravita. Suprafata : 1.000mp Front stradal: 20 m Regim de inaltime: S+P+1E+M/Er Pret: 309.900 Euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostrii. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1043962
Suprafață teren: 1.000 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Ion Ionescu de la Brad T14
Mijloace transport aprox. 1436 m
transport
Statia Cvartal UMT A46
Mijloace transport aprox. 1511 m
transport
Statie Stuparilor A40, E2
Mijloace transport aprox. 1533 m
transport
Holdelor
Mijloace transport aprox. 1542 m
Școală
education
Gradinita Bambi
Învățământ aprox. 913 m
education
Gradinita Winnie The Pooh
Învățământ aprox. 1066 m
education
Gradinita Program Normal Nr. 4
Învățământ aprox. 1147 m
education
Gradinita Program Normal Nr. 27
Învățământ aprox. 1152 m
Recreere
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 971 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1008 m