Azi
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren Dumbrava Roșie 62900
62.900 €
23.30 €
/ mp
Dumbrava Roşie, Judeţul Neamţ
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren ideal pentru construcții 2700 m cu o deschidere de 15 m . Zona rezidențială, utilități la strada 700m de la DN.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1604866
Suprafață teren:
2.700 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
15 m
Facilități
Comision
0%
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Dumbrava Roșie
- Terenuri construcții de vânzare în Piatra-Neamț
- Terenuri construcții de vânzare în Alexandru cel Bun
- Terenuri construcții de vânzare în Dobreni
- Terenuri construcții de vânzare în Bistrița
- Terenuri construcții de vânzare în Roman
- Terenuri construcții de vânzare în Târgu Neamț
- Terenuri construcții de vânzare în Ceahlău
- Terenuri construcții de vânzare în Girov
- Terenuri construcții de vânzare în Tarcău
- Terenuri construcții de vânzare în Turturești
- Terenuri construcții de vânzare în Vaduri