Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp Intravilan

58.500 €
13.03 € / mp

Pângăraţi, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
4.488 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

DESTINE IMOBILIARE vă prezintă un Teren zona PANGARATI Preț: 58.500 EURO + comisionul agenției Suprafață 4488MP Ideal Casa, hala, sau diverse activitati. Pentru vizionări sau informații suplimentare: Cod ofertă: P4857 ! IMPORTANT ! BROKER-ul nostru de credite vă poate ajuta să accesați orice tip de finanțare pentru achiziția acestei locuințe, colaborând cu majoritatea instituțiilor bancare din România, FĂRĂ comisioane sau costuri suplimentare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1257601
Suprafață teren: 4.488 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Pangarati
Mijloace transport aprox. 1055 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1576 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2240 mp, în Tașca
55.000 €
Județul Neamț, Tașca
2.240 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2910 mp, în Chirițeni
61.000 €
Județul Neamț, Chirițeni
2.910 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Calea Romanului
60.000 €
Piatra-Neamț, Calea Romanului
1.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1690 mp, în Central
59.150 €
Județul Neamț, Târgu Neamț
1.690 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2700 mp, în Dumbrava Roșie
62.900 €
Județul Neamț, Dumbrava Roșie
2.700 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 5350 mp, în Dobreni