Teren Intravilan Padure Joita

74.950 €
12.29 € / mp

Cosoba, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
6.100 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren Intravilan construibil de vanzare langa padure, ideal constructii panouri sloare industial etc,Com Cosoba, Jud Giurgiu aflat la 15 min de mers cu masina pana la intrarea in Bucuresti, 2 Km pana la A1 si 1 km pana la A0 ce se construieste acum, reper Padurea Joita, avand o suprafata de 6100 mp si deschiderea de 21 ml la 1 strada si deschidere 20 ml la raul Ciorogarla  Pretul este negociabil.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 280120
Suprafață teren: 6.100 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 18 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Pietruite
Alte caracteristici
Acces auto Parcelabil

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 3767 mp, în Săbăreni
75.000 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
3.767 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1212 mp, în Adunații-Copăceni
70.000 €
Județul Giurgiu, Adunații-Copăceni
1.212 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 12500 mp, în Grădinari
80.000 €
Județul Giurgiu, Grădinari
12.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 5000 mp, în Găiseni
70.000 €
Județul Giurgiu, Găiseni
5.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 7470 mp, în Ulmi
79.000 €
Județul Giurgiu, Ulmi
7.470 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4750 mp, în Săbăreni