21 ore în urmă
3
- Proprietar
- Comision 0%
Vanzare teren intravilan Varlaam
70.000 €
28.46 €
/ mp
Varlaam, Judeţul Giurgiu
Descriere teren
Sesizează o problemă
Se vinde lotul de la strada, in apropierea hergheliei Regatul Cailor, in suprafata masurata de 2460 mp si 2700 mp din acte .Terenul se afla în localitatea Varlaam, Strada Victorieie, nr, FN, Judetul Giurgiu. In zona sunt prezente ca si utilitati apa curenta, gazul si curentul electric. Zona este una de case-vile cu potențial bun pentru orice tip de construcție. A
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1605795
Suprafață teren:
2.460 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Facilități
Comision
0%
Puncte de interes
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Varlaam
- Terenuri construcții de vânzare în Săbăreni
- Terenuri construcții de vânzare în Bolintin-Deal
- Terenuri construcții de vânzare în Adunații-Copăceni
- Terenuri construcții de vânzare în Giurgiu
- Terenuri construcții de vânzare în Joița
- Terenuri construcții de vânzare în Mihăilești
- Terenuri construcții de vânzare în Bolintin-Vale
- Terenuri construcții de vânzare în Bâcu
- Terenuri construcții de vânzare în Comana
- Terenuri construcții de vânzare în Mogoșești
- Terenuri construcții de vânzare în Ulmi