Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Someseni, Cluj Napoca

399.000 €
380 € / mp

Someşeni, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.050 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren de vanzare in Someseni – ideal pentru casa ta sau investitie! Suprafata generoasa si oportunitate de a construi imediat Va oferim spre vanzare un teren de 1050 mp utili, cu un front stradal de 18 metri, situat in cartierul Someseni, o zona rezidentiala in continua dezvoltare. Pe teren exista o casa veche, oferind optiunea de reconditionare sau demolare, iar terenul este pregatit pentru constructie imediata, fiind necesara doar obtinerea autorizatiei de constructie. Versatilitate: casa individuala sau duplex Acest teren este perfect pentru a construi o casa individuala spatioasa sau un duplex modern, in functie de preferintele si planurile tale. Facilitati excelente in zona: Iulius Mall se afla la doar 10 minute cu masina, oferindu-ti acces rapid la magazine, restaurante si zone de relaxare. Centrul Clujului este la doar 15 minute distanta, ceea ce face din aceasta locatie o alegere ideala pentru cei care doresc sa fie aproape de pulsul orasului. Zona beneficiaza de infrastructura dezvoltata, inclusiv scoli, gradinite, supermarketuri si mijloace de transport in comun. Oportunitate de investitie sigura Cartierul Someseni a inregistrat o crestere semnificativa a valorii proprietatilor in ultimii 4 ani, facand din acest teren o investitie inteligenta. Contacteaza-ne pentru detalii si vizionare. Va stam cu drag la dispozitie echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 149015
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare