Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Iris, Cluj Napoca

195.000 €
210.58 € / mp

Iris, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
926 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren autorizat pentru duplex! Va propunem spre vanzare un teren situat la aproximativ 4 km de Auchan Iris din Cluj-Napoca. Parcela are o suprafata de 926 mp, un front stradal de 16 metri si dispune de toate utilitatile. Pentru mai multe detalii, vizionari sau oferte de pret, nu ezitati sa ne contactati. Echipa Napoca Imobiliare ID oferta: 152870
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 01 Aprilie 2026 ID anunț: 234540
Suprafață teren: 926 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 16 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Intermediara, Linia 39
Mijloace transport aprox. 45 m
transport
Intermediara Vest
Mijloace transport aprox. 67 m
transport
Intermediara Est
Mijloace transport aprox. 67 m
transport
Vama Chinteni
Mijloace transport aprox. 291 m
Școală
education
Grăd.Floare de iris
Învățământ aprox. 672 m
education
Scoala Generala Nr. 1
Învățământ aprox. 837 m
education
Grup Şcolar Aurel Vlaicu
Învățământ aprox. 1008 m
education
Grup Şcolar Industrial Tehnofrig
Învățământ aprox. 1356 m
Recreere
shopping
Auchan Iris
Supermarket/Mall aprox. 447 m
parks
Junior Residence Park
Recreere aprox. 962 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1168 m
restaurants
Cantina Facultatea de Mecanica
Restaurante aprox. 1571 m

Proprietăți similare