Teren intravilanconstructii de vanzare in Grigorescu, Cluj Napoca

390.000 €
600 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
650 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren de vanzare in zona Grigorescu! Va oferim spre vanzare un teren, cu panorama extraordinara, orientare Sudica. Terenul are suprafata de 670 mp si front la strada de 14 m(strada asfaltata). Are PUZ si acces la utilitati: apa, canalizare, curent si gaz. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 116851
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 884032
Suprafață teren: 650 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Al. Vlahuta II, Linia 26, 27, 28, 30, 41, CORA
Mijloace transport aprox. 133 m
transport
Alexandru Vlahuta
Mijloace transport aprox. 141 m
transport
Petuniei
Mijloace transport aprox. 201 m
transport
Buzau
Mijloace transport aprox. 277 m
Școală
education
Scoala Generala nr.15
Învățământ aprox. 89 m
education
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Învățământ aprox. 89 m
education
Grăd.Mica Sirenă
Învățământ aprox. 148 m
education
Gradinita Mica Sirena
Învățământ aprox. 155 m
Recreere
restaurants
Casa Vikingilor
Restaurante aprox. 61 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 100 m
shopping
OUTLET
Supermarket/Mall aprox. 655 m
shopping
Magazin Profi Grigorescu