Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Faget, Cluj Napoca

319.000 €
898.59 € / mp

Făget, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
355 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren de vanzare cu autorizatie de constructie, Faget Cluj-Napoca Va prezentam spre vanzare un teren cu suprafata de 355 mp, amplasat intr-o zona exclusivista si verde a cartierului Faget, cu front la doua strazi si autorizatie de constructie pentru casa individuala P+E cu terasa circulabila. Aceasta proprietate ofera oportunitatea inceperii lucrarilor imediat, beneficiind deja de proiect aprobat. Proiect autorizat al casei -Parter – suprafata utila: 88,35 mp, suprafata construita: 115 mp Compartimentare: hol, birou, living spatios, bucatarie, baie, spatiu tehnic -Etaj – suprafata utila: 87 mp, suprafata construita: 115 mp Compartimentare: hol, birou, 3 dormitoare (2 cu baie proprie), 1 baie, balcon -Terasa circulabila – acces direct de la etaj prin casa scarilor, suprafata generoasa de 70 mp, ideala pentru relaxare si panorama asupra zonei Avantaje -Teren 355 mp cu deschidere la 2 strazi -Autorizatie de constructie deja emisa -Proiect modern, bine compartimentat, cu 4 dormitoare si terasa circulabila -Zona linistita si verde, ideala pentru locuinta -Acces facil la mijloace de transport, magazine, gradinite si scoli -Doar 10–15 minute pana in centrul orasului Cluj-Napoca Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate rara pentru cei care isi doresc o casa moderna, intr-un cadru natural, dar cu acces rapid catre oras. Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionari, va invitam sa ne contactati. Echipa Napoca Imobiliare ID oferta: 155737