Teren pentru Casa/Duplex 1000mp Dambul Rotund/Cordos

260.000 €
260 € / mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.000 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Bling ofera spre vanzare Teren intravilan cu suprafata de 1.000mp cu front de 12.85ml si utilitatile la pozitie in zona linistita de case, in apropiere de strada Corneliu Coposu (sens giratoriu) dar totusi retrasa de la bulevardul principal, pe o strada adiacenta. Utilizări admise şi reglementări specifice: • Locuinte individuale (unifamiliale) si anexele acestora: garaje, filigorii, împrejmuiri, platforme carosabile si pietonale, amenajari exterioare, piscine. Locuinte semicolective (familiale), cu maximum doua unitati locative pe parcela. (unitati locative suprapuse sau alipite). Alternativ, pe o parcela se pot amplasa doua locuințe individuale în regim izolat, daca parcela are cel puțin 700mp, caz în care se va elabora P.U.D. Daca sunteti interesat de detalii suplimentare va putem pune la dispozitie un Certificat de Urbanism, CF si o vizita la locatie. Recomand aceasta proprietate pentru investitori avand in vedere ca pretul unei unitati de duplex in zona este de 350.000 euro. Pentru a programa o vizionare asteptam sa ne contactezi. ID:P10100
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 532404
Suprafață teren: 1.000 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun