Oportunitate de investitie! Teren intravilan de vanzare in zona lacului Chinteni

90.000 €
31.03 € / mp

Chinteni, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
2.900 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

TOP HOME ESTATE – Va prezinta in vederea vanzarii un teren intravilan in Chinteni, jud. Cluj. Terenul se afla in zona lacului Chinteni, o zona retrasa si linistita, intre Chinteni si Deusu. Avand o suprafata totala de 2900 mp ( sunt 2 parcele alaturate, a cate 1450 mp)si un front stradal de 68 m, proprietatea este ideala atat pentru constructii cat si pentru investitie. Utilitatile se afla toate in imediata apropiere a proprietatii. Pentru mai multe detalii si programare la vizionare va stam cu placere la dispozitie!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 02 Martie 2026 ID anunț: 537413
Suprafață teren: 2.900 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 68 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Canalizare Curent
Amenajare străzi
Asfaltate De pământ Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Habitat V
Mijloace transport aprox. 1303 m
transport
Habitat
Mijloace transport aprox. 1306 m
transport
Habitat E
Mijloace transport aprox. 1309 m
Școală
education
Scoala Vechea
Învățământ aprox. 1986 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 890 mp, în Chinteni
88.110 €
Județul Cluj, Chinteni
890 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 876 mp, în Chinteni
90.000 €
Județul Cluj, Chinteni
876 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Chinteni
87.846 €