Teren 2467 mp cu PUG aprobat – case & duplexuri, panorama Cluj, Chinteni

197.360 €
80 € / mp

Chinteni, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
2.467 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan cu PUG aprobat – constructii case individuale si duplexuri, Chinteni – 2467 mp, panorama catre Cluj Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 2467 mp, situat la intrarea in Chinteni, intr-o zona cu dezvoltare intensa si cerere crescuta pentru locuinte noi. Detalii teren: -Suprafata totala: 2467 mp -PUG aprobat – reglementare pentru case individuale si duplexuri -Front cu drum cedat (4 m latime in fata parcelei) -Panorama superba asupra Clujului Utilitati: -apa, canalizare, curent, gaz – disponibile la inceputul drumului de la parcela Avantaje pentru dezvoltatori: -Posibilitate de parcelare in loturi de 500+ mp, ideal pentru proiecte rezidentiale personalizate -Zona in plina expansiune, la doar cateva minute de Cluj, cu cerere ridicata pentru locuinte noi -Investitie sigura – combinatie de panorama, accesibilitate si utilitati deja trase in zona -Potential ridicat pentru constructia de duplexuri sau case individuale destinate vanzarii rapide Oportunitate Un teren pregatit pentru dezvoltare, cu toate premisele pentru un proiect rezidential de succes. Perfect pentru constructori si investitori care vor sa capitalizeze pe cererea puternica din zona metropolitana Cluj. ID EXTERN: P11115
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 09 Martie 2026 ID anunț: 958643
Suprafață teren: 2.467 mp
Tip teren: Construcții