Teren intravilan de vanzare Stupini Brasov

46.000 €
89.49 € / mp

Stupini, Braşov

Suprafață teren:
514 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Decent Real Estate propune spre vanzare teren intravilan in suprafata de 514 mp situat in Stupini-Brasov, cu o deschidere de 23 ml la strada si amplasta intr-o zona de case in continua dezvoltare. Parcela dispune de utilitati insemnand apa si canalizare urmand ca energia electrica si gazul metan sa ajunga in zona in perioada urmatoare. Terenul dispune de acces stradal pe un drum pietruit acesta urmand a intra intr-un proces de reabilitare. In masura in care mai sunt necesare alte informatii si detalii suplimentare se pot obtine telefonic sau la fata locului in urma unei vizionari a imobilului..
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 936881
Suprafață teren: 514 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 23 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Lujerului
Mijloace transport aprox. 691 m
transport
Statia Stupini Izvorului, linia 40, 41
Mijloace transport aprox. 1192 m
transport
Stupini Izvorului
Mijloace transport aprox. 1193 m
transport
Statia Stupini Centru, linia 40, 18,41
Mijloace transport aprox. 1629 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 16
Învățământ aprox. 1632 m
Recreere
restaurants
Restaurant La Lusu (en)
Restaurante aprox. 1928 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Bartolomeu
45.000 €
Brașov, Bartolomeu
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2000 mp, în Bartolomeu
47.500 €