Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

20 ore în urmă
8

289.000 €
64.94 € / mp

Teren Casa in Brasov ( Hala, Supermarket)

Griviței, Brașov

4.450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

361.000 €
24.98 € / mp

Teren intravilan Calea Feldioarei

Griviței, Brașov

14.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

340.000 €
40 € / mp

De vânzare – Teren industrial 8.500 mp, Grivite ...

Griviței, Brașov

8.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.400.000 €
290.14 € / mp

Teren dezvoltare rezidențială 8,272mp Brasov/AU ...

Griviței, Brașov

8.272 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.500.000 €
250 € / mp

Teren de vânzare pe Griviței - Oportu ...

Griviței, Brașov

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

599.999 €
80.00 € / mp

Teren industrial de construcții de vâ ...

Griviței, Brașov

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

400.000 €
100 € / mp

Grivitei, 4000 mp, 100 e/mp

Griviței, Brașov

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

122.500 €
35 € / mp

Teren deosebit DN 13

Griviței, Brașov

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

872.900 €
792.156 €
100 € / mp

Teren 8700 mp, DN 13, b-dul Grivitei, PUZ-prest ...

Griviței, Brașov

8.729 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

307.461 €
254.100 €
146.41 € / mp

Teren 2100mp in DN 13-strada Durau, PUZ-prestar ...

Griviței, Brașov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.492.350 €
50 € / mp

OPORTUNITATE INVESTITIE INDUSTRIALA/COMERCIALA

Griviței, Brașov

29.847 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
6

160.000 €
171.12 € / mp

Parcela ingradita in Tractoru zona Ioan Popasu

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

935 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.000.000 €
750.000 €
270.34 € / mp

Teren de vânzare – Zona Coresi, Brașov | Oportu ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

3.699 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

1.590.000 €
199.77 € / mp

8.000 mp teren intravilan, Tractorul, Brasov

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

7.959 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
12

847.200 €
1.240.385 €
200 € / mp

TEREN CU VAD COMERCIAL

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

4.236 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.200.000 €
200 € / mp

TEREN IN SENS GIRATORIU

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

86.000 €
112.71 € / mp

TEREN INTRAVILAN

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

763 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

320.000 €
160 € / mp

Teren 2000 mp,Tractorul 7,ideal constructie blo ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

390.000 €
150 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

800.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

66.625 €
125 € / mp

Teren superb de 533mp construibil zona perfecta ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

425.000 €
250 € / mp

DE VANZARE O PLATFORMA BETONATA TURNULUI LANGA ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €
220.31 € / mp

Teren intravilan, suprafata de 522 mp, Tractoru ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

459.000 €
180 € / mp

Teren pentru construcții în Tractorul ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2.550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

480.000 €
96 € / mp

Teren pentru constructie blocuri

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

109.000 €
311.43 € / mp

Super oferta,Teren intre case!

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

235.000 €
421.15 € / mp

teren intravilan - 558 mp in Mun. Brasov ,str. ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

558 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

140.000 €
200 € / mp

Teren Intravilan Tractoru Destinatie Multipla

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

75.000 €
75 € / mp

Tractorul, str.N.Labis, 1000mp, 75 euro/mp

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

150.000 €
372.21 € / mp

Teren intravilan cartier Tractorul, Brașov + pr ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

403 mp teren
Construcții