8 luni în urmă
3
- Agenție
Ofer spre vanzare teren in Branesti, Vadu Anei in suprafata de 753mp
41.415 €
55 €
/ mp
Brăneşti, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Terenuri intravilane 751 mp și 753 mp, vedere la lac și pădure – Vadu Anei, Brănești, Ilfov
Ofer spre vânzare 2 loturi de teren intravilan în suprafață de 751 mp, respectiv 753 mp, plus cu cotă de drum aferentă.
Detalii terenuri:
Suprafață totală: 751 mp și 753 mp
Deschidere: 25 m și 37,15 m
Certificat de Urbanism disponibil
Zonă liniștită, cu trafic redus – ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță
Avantaje și amplasament:
Vedere superbă atât către lac, cât și către pădure
5 minute până la Autostrada Soarelui (A2)
12 minute până la zona Pallady – București
Acces facil la mijloacele de transport în comun
Ideal pentru construcție rezidențială, cu toate avantajele unei zone verzi, liniștite, dar cu acces rapid către capitală.
Pentru detalii suplimentare și vizionare, nu ezitați să mă contactați!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Electricitate
Apă
Canalizare
Detalii teren
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 879664
Suprafață teren:
753 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
25.299999237061 m
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Brănești