1 lună în urmă
3
- Agenție
- Comision 0%
TEREN INTRAVILAN 629 MP – BRĂNEȘTI, JUD. ILFOV
44.000 €
69.95 €
/ mp
Brăneşti, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Suprafață: 629 mp
Regim juridic: Proprietate deplină, liber de sarcini
Încadrare urbanistică: UTR Li2 – subzona locuințelor individuale cu max P+2E, în ansambluri preponderent rezidențiale noi
POT max: 35% | CUT: 1,05
Regim înălțime: P+2, Hmax cornișă 10 m, Hmax coamă 15 m
Folosință actuală: teren arabil | Destinație perspectivă: curți-construcții
Contact: Leonard Otelea – Home Capital Partners
📞
| ✉️
Citește mai mult
Citește mai puțin
Electricitate
Apă
Gaz
Canalizare
Detalii teren
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 1420422
Suprafață teren:
629 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
6.1100001335144 m
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Brănești
- Terenuri construcții de vânzare în Berceni
- Terenuri construcții de vânzare în Otopeni
- Terenuri construcții de vânzare în Popești-Leordeni
- Terenuri construcții de vânzare în Corbeanca
- Terenuri construcții de vânzare în Balotești
- Terenuri construcții de vânzare în Snagov
- Terenuri construcții de vânzare în Domnești
- Terenuri construcții de vânzare în Bragadiru
- Terenuri construcții de vânzare în Tunari
- Terenuri construcții de vânzare în Voluntari