Vand teren pentru pensiune - Bran | COMISION 0%

99.999 €
32.22 € / mp

Bran, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
3.104 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! De vanzare teren intravilan intr-o locație linistita in Bran - Poarta situat pe strada ciubotea cu intrare de pe strada Valea Porții, având o vedere panoramică splendida catre platoul munților Bucegi Suprafata terenului este de 3104mp front stradal de 22ml Terenul este situat intre case, utilitatile disponibile in proximitate, zona este cu potențial turistic Mai exact in partea stanga a terenului este Milea s Guesthouse, iar vis a vis Pensiunea Antonia etc. Fiind amplasat intr-o zona turistică superba spre Muntii Bucegi, fara aglomerari de case, zgomot si poluare, cu obiective turistice in jur printre care Castelul si Schitul Bran, Cetatea Rasnov, Pestera Valea Cetatii si Pestera Dambovicioarei, dar si cu partia de schi Zanoaga la 1 km distanta, terenul poate fi ideal pentru constructia unei case de vacanta sau ca si locuința personala. Privelistea catre munti precum si pozitionarea in mijlocul naturii creaza un sentiment de liniste si relaxare! Pret 99.999 euro COMISION 0% Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic la numarul O755338312 Ne FOCUSam asupra nevoilor tale !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 460701
Suprafață teren: 3.104 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Pietruite
Alte caracteristici