2 luni în urmă
7
- Agenție
- Comision 0%
Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | Strada principala |
31.500 €
27.06 €
/ mp
Bozânta Mare, Judeţul Maramureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vă propunem spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, un teren intravilan situat în Bozanta Mare, Maramureș, la doar aproximativ 10 minute de Baia Mare, într-o zonă accesibilă și în continuă dezvoltare.
Suprafața terenului este de 1164 mp (21,31 ml front stradal x 55 ml lungime), având o formă regulată, ideală pentru construcții rezidențiale sau investiție.
Caracteristici:
Front stradal: 21,31 ml
Lungime: 55 ml
Curent electric
Datorită dimensiunii și poziționării, terenul este potrivit atât pentru construcția unei case individuale cu teren generos, cât și pentru dezvoltare rezidențială.
Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1260091
Suprafață teren:
1.164 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
21 m
Istoric preț
Facilități
Amenajare străzi
Iluminat stradal
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Bozânta Mare
- Terenuri construcții de vânzare în Baia Mare
- Terenuri construcții de vânzare în Sighetu Marmației
- Terenuri construcții de vânzare în Baia Sprie
- Terenuri construcții de vânzare în Copalnic-Mănăștur
- Terenuri construcții de vânzare în Tăuții-Măgherăuș
- Terenuri construcții de vânzare în Unguraș
- Terenuri construcții de vânzare în Borșa
- Terenuri construcții de vânzare în Budești
- Terenuri construcții de vânzare în Cărbunari