Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
12

31.000 €
26.50 € / mp

Carbunari Vanzare teren cu fundatie, proiect de ...

Cărbunari

1.170 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

20.000 €
12.15 € / mp

Pret redus!!! Teren deosebit de vanzare Carbuna ...

Cărbunari

1.646 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €
17.46 € / mp

TEREN cu PRIVELISTE - Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.097 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

19.900 €
19.90 € / mp

Teren intravilan cu priveliste de vanzare in Ru ...

Rus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

174.900 €
24.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare 7.000 mp – Groși, s ...

Groși

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

35.600 €
49.93 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Groși 713 mp, ce ...

Groși

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

111.560 €
20 € / mp

Teren de vânzare in Groși, Maramureș, 55 ari

Groși

La ~5km distanță

5.578 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

17.000 €
28.33 € / mp

Ocolis, teren de vanzare cu propiect de casa si ...

Ocoliș

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

13.999 €
12.57 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

19.999 €
7.81 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

2.562 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

7.631 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

46.000 €
20.08 € / mp

Teren intravilan superb 2.291 mp - Unguraș ...

Unguraș

La ~10km distanță

2.291 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

101.000 €
16.95 € / mp

TEREN de vânzare în Unguras

Unguraș

La ~10km distanță

5.960 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

29.699 €
27.00 € / mp

Teren 11 arii intravilan de vanzare in Unguras, ...

Unguraș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Copalnic Mănăștur ...

Copalnic-Mănăștur

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

22.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare langa padure Copalnic Manastur

Copalnic-Mănăștur

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic-Mănăștur

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
0.10 € / mp

Teren Sisesti la soseaua principala ,langă pens ...

Șișești

La ~10km distanță

11.743 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
11.06 € / mp

Teren zona superba Șișești

Șișești

La ~10km distanță

1.808 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

La ~10km distanță

5.783 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vânzare intravilan Cătălina

Cătălina

La ~10km distanță

1.343 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

La ~10km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

22.500 €
28.850 €
7.02 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp în Remecioara ...

Remecioara

La ~10km distanță

3.206 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~10km distanță

3.718 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

24.000 €
11.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare Șurdești

Șurdești

La ~10km distanță

2.007 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
19 € / mp

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Mocira

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan cu fundație | panoramă deosebi ...

Coltău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

55.000 €
60.000 €
11.04 € / mp

0% COMISION: Teren intravilan de vanzare in Col ...

Coltău

La ~10km distanță

4.981 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
24.83 € / mp

PARCELA TEREN - ideal pentru CASA

Coltău

La ~10km distanță

1.289 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
111.84 € / mp

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

La ~10km distanță

760 mp teren
Construcții