1 lună în urmă
1
- Agenție
Teren intravilan in Cucorani la asfalt
60.000 €
18.63 €
/ mp
Central, Botoşani
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan in Cucorani la asfalt, 3222mp, cu deschidere la 2 strazi, 128ml la asfalt si 32ml la drum secundar.
ID-105
Pentru informatii suplimentare, pentru programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa nu ezitati sa ne contactati telefonic la 0748/115.912 sau 0744/530.803, sau la sediul agentiei imobiliare Venus, pe str.Marchian nr. 1(langa Banca Transilvania)
Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 105
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Martie 2026
ID anunț: 1293573
Suprafață teren:
3.220 mp
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Central
- Terenuri construcții de vânzare în Botoșani
- Terenuri construcții de vânzare în Periferie
- Terenuri construcții de vânzare în Sud
- Terenuri construcții de vânzare în Nord-Est
- Terenuri construcții de vânzare în Ultracentral
- Terenuri construcții de vânzare în Dragoș Vodă
- Terenuri construcții de vânzare în Est
- Terenuri construcții de vânzare în Exterior Est
- Terenuri construcții de vânzare în Exterior Sud