Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

200.000 €
285.71 € / mp

Teren zona Unirii

Ultracentral, Botoșani

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
175.70 € / mp

Teren ultracentral cu suprafata de 683mp

Ultracentral, Botoșani

683 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

18.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Cucorani

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

40.000 €
10 € / mp

Teren cu suprafata de 4000mp cu iaz Catamarast ...

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

205.000 €
25 € / mp

Teren parcelabil zona sere Dobosari

Central, Botoșani

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Loc de casa zona Petrom

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

100.000 €
9.52 € / mp

1 ha de teren in spate la Duo Matt Lebada

Sud, Botoșani

La ~5km distanță

10.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
14 € / mp

Teren intravilan Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

80.000 €
24.93 € / mp

Teren intravilan imprejmuit la intrare in Curte ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

3.209 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

24.320 €
16 € / mp

Teren intravilan in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

48.500 €
70.09 € / mp

Loturi de teren intravilan la Lebada

Sud, Botoșani

La ~5km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

110.000 €
55 € / mp

Teren intravilan la Lebada cu toate utilitatile

Sud, Botoșani

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

65.000 €
33.77 € / mp

Teren la drumul European Botosani – Sucea ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.925 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

33.000 €
23.19 € / mp

Terenuri la strada in Rosiori

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.423 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

16.000 €
5.93 € / mp

Teren central in Unteni

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

45.000 €
28.48 € / mp

Teren intravilan zona Imparat Traian

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.580 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

15.000 €
10.64 € / mp

Teren Rachiti

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

32.500 €
25 € / mp

Teren in Rachiti

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

610.000 €
120.15 € / mp

Teren la strada pentru construit

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

28.200 €
40 € / mp

Loc de casa la Lebada

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.800.000 €
199.76 € / mp

Teren suprafata mare Calea Nationala, zona inte ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

9.011 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

48.000 €
25.26 € / mp

Teren la strada in Manolesti

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

300.000 €
60 € / mp

Teren la strada in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
37.50 € / mp

Teren intravilan zona de case

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

20.000 €
17.54 € / mp

Loc de casa la Baiceni la asfalt

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.000 €
22 € / mp

Locuri de casa la Stancesti

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

72.800 €
13 € / mp

Teren in Agafton

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

230.000 €
23 € / mp

1 hectar de teren intravilan cu constructii la ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

38.000 €
9.82 € / mp

Teren intravilan Rachiti, 3868mp

Central, Botoșani

La ~5km distanță

3.868 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

34.000 €
26.15 € / mp

Teren autorizat pentru service

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții