3 luni în urmă
8
- Agenție
Teren Construcții intravilan de 572 mp, în Băicoi
17.500 €
Preț vechi
19.000 €
30.59 €
/ mp
Băicoi, Judeţul Prahova
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren de vanzare in cartier rezidential nou langa padure zona Tufeni, cartier Schela.
Front stradal 17 ml, adancime 30ml, certificat de urbanism cu regim inaltime P+2.
Utilitati in fata proprietatii: apa, Gaz, curent.
Cartier nou in zona imprejmuita de padure si livada, liniste si aer curat, pomi fructiferi pe proprietate.
Se accepta plata cash sau credit ipotecar, iar noi va putem indruma catre cele mai bune solutii.
Pentru detalii si vizionare va rugam sa ne contactati:
Detalii teren
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1199658
Suprafață teren:
572 mp
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Băicoi
- Terenuri construcții de vânzare în Ploiești
- Terenuri construcții de vânzare în Sinaia
- Terenuri construcții de vânzare în Bușteni
- Terenuri construcții de vânzare în Păulești
- Terenuri construcții de vânzare în Breaza
- Terenuri construcții de vânzare în Câmpina
- Terenuri construcții de vânzare în Bucov
- Terenuri construcții de vânzare în Valea Doftanei
- Terenuri construcții de vânzare în Cornu de Jos (Cornu)