Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

330 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

685.930 €
468.500 €
366.02 € / mp

Teren de vanzare la Azuga la Partia Cazacu

Nord, Azuga

1.874 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

59.000 €
84.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Azuga

Azuga

700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.523.000 €
99.97 € / mp

Teren deosebit-Curti Constructii Partia Soric ...

Central, Azuga

15.234 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

70.000 €
104.95 € / mp

Teren de vânzare în Azuga

Central, Azuga

667 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500.000 €
64.10 € / mp

De vanzare teren intravilan AZUGA

Ultracentral, Azuga

39.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
41

720.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan Predeal - Acces direct DN - Pr ...

Malul Ursului, Predeal

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

128.000 €
250 € / mp

Busteni – Kalinderu, Teren Cu Vedere Senz ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

175.500 €
135 € / mp

Teren intravilan situat in Busteni-Valea Alba

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
4

110.000 €
249.43 € / mp

Busteni, 441 Mp, Langa Partia De Ski Kalinderu! ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

441 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

52.680 €
120 € / mp

Teren intravilan situat in Busteni

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.756.920 €
1.452.000 €
117.13 € / mp

Teren intravilan 15.000 mp Busteni

Telecabinei, Bușteni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

234.256 €
121 € / mp

Teren 1.936 mp în Predeal cu Autorizație de Con ...

Clăbucet, Predeal

La ~5km distanță

1.936 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

38.000 €
44.71 € / mp

Vanzare teren 850 mp Predeal Cioplea - Belveder ...

Clăbucet, Predeal

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă

363.000 €
51.42 € / mp

Vand teren 7.059 mp Predeal – Str. Schior ...

Vest, Predeal

La ~5km distanță

7.059 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Predeal | Brașov ...

Periferie, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

32.000 €
56.44 € / mp

Teren Intravilan Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

567 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
12

363.000 €
51.42 € / mp

Proprietar vand teren in Predeal langa Complex ...

Predeal

La ~5km distanță

7.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

79.500 €
77.64 € / mp

Teren zona centrala Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.024 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

220.000 €
110 € / mp

Vand teren intravilan Predeal, Timisul de Sus i ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

350.000 €
350 € / mp

Oportunitate Investitie Vanzare/Inchiriere TERE ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

876.900 €
100 € / mp

Teren Industrial Busteni - Sinaia - Acces DN1 + ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

8.769 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500.000 €
100.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Bușteni - Zona c ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

14.969 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

508.200 €
127.08 € / mp

Teren Busteni, 3.999 mp, deschidere DN 1 aprox. ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

3.999 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

102.850 €
134.27 € / mp

Teren  de vanzare, in Busteni, zona centra ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

390.000 €
145.79 € / mp

Teren 2.675 mp in Poiana Tapului priveliste pei ...

Poiana Țapului

La ~5km distanță

2.675 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

115.000 €
181.10 € / mp

Teren cu constructie de vânzare în Bușteni - Zo ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

480.067 €
139.15 € / mp

Proprietar, vand teren Busteni Poiana Tapului P ...

Bușteni

La ~5km distanță

3.450 mp teren
Construcții