Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

2.500 € / lună
0.62 € / mp / lună

Sighişoara, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
4.019 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere spațiu comercial

Va oferim in exclusivitate teren cu o suprafata de 4019 Mp in Sighisoara. Terenul este intravilan si este impartit in 2 parcele. Una din parcele are o suprafata de 2352 Mp , iar cealalta 1667 Mp. Fiecare parte are extras CF separat. Terenurile are toate utilitatiile si are iesire la E60. Terenul este in vecinatatea statiei de alimentare Lukoil. Terenul este drept. Cei interesați pot achiziționa o terenul la pretul de 350.000 Euro. Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%. Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces. Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților. Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale? Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE. CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1259004