Spațiu industrial - 2040 mp de vânzare în zona Calea Clujului

398.090 €
861.67 € / mp

Calea Clujului, Oradea

Descriere spațiu comercial

Vă propunem spre vânzare o hală industrială, situată în municipiul Oradea, pe Strada Lotrului nr. 7, amplasată pe un teren cu suprafața de 1770 mp. Caracteristici principale: - Suprafață hală: 514 mp construiți - Suprafață teren: 1770 mp - Structură: cărămidă - Înălțime interioară: până la 4,5 m Compartimentare: - birou - 2 băi - 2 vestiare - sală de mese - 2 camere tehnice - zonă de depozitare/producție Avantaje: - teren generos - acces facil - configurație versatilă - potrivită pentru multiple tipuri de activități Proprietatea este ideală pentru producție, depozitare, logistică, investiție (închiriere sau dezvoltare ulterioară) Localizare excelentă, cu acces rapid către oraș, zone comerciale și industriale importante. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, contactați-mă.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1143492
Suprafață utilă: 462 mp
Suprafață utilă totală: 462 mp
Etaj: Parter
An construcție: 1950

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Oradea Est
Mijloace transport aprox. 491 m
transport
Autogara Oradea
Mijloace transport aprox. 755 m
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 766 m
transport
Nufarului
Mijloace transport aprox. 1845 m
Școală
education
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Învățământ aprox. 1648 m
Recreere
restaurants
Beiu
Restaurante aprox. 830 m
shopping
Sarilma
Supermarket/Mall aprox. 945 m
shopping
Sildac
Supermarket/Mall aprox. 1005 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1503 m

Proprietăți similare

Teren investiție, de 2,490 mp, în Spitalul Județean
373.500 €
Oradea, Spitalul Județean
2.490 mp utili
Spațiu comercial, de 210 mp, în Ultracentral
425.000 €
Oradea, Ultracentral
210 mp utili
1900
Spațiu comercial, de 320 mp, în Iosia-Nord
385.000 €
Oradea, Iosia-Nord
320 mp utili
719 mp teren
1E
Birou, în Cantemir
390.000 €
Oradea, Cantemir
Spațiu comercial, de 88.300003051758 mp, în Ultracentral
396.000 €
Oradea, Ultracentral
88,3 mp utili
Spațiu industrial, de 1,575 mp, în Calea Clujului
420.000 €
Oradea, Calea Clujului
1.575 mp utili
Spațiu industrial, în Calea Clujului
380.000 €
Oradea, Calea Clujului
Spațiu comercial, de 1,043 mp, în Calea Clujului
390.000 €
Oradea, Calea Clujului
1.043 mp utili
Spațiu comercial, de 613 mp, în Calea Clujului
430.000 €
Oradea, Calea Clujului
613 mp utili