Hala industriala una de 440 mp si 380 mp I Giarmata

645.900 €
787.68 € / mp

Giarmata, Judeţul Timiş

Descriere spațiu comercial

District Real Estate va ofera spre vanzare o constructie industriala, potrivita pentru diverse activitati de productie si depozitare. Situata intr-o zona strategica, cu acces facil la principalele artere rutiere, sunt 2 hale una de 440 mp si 380 mp Constructia halelor este realizata din materiale de inalta calitate, cu rezistenta la ardere, garantand stabilitate si durabilitate pe termen lung si dispune de iluminatoare in tavane. UTILITATI: - Curent - Apa Avand in vedere toate aceste facilitati si dotari, proprietatea poate fi utilizata pentru o varietate de activitati industriale. Pretul de vanzare este de 649.900 euro! Pentru vizionari si alte detalii, va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 917043
Suprafață utilă: 820 mp
Suprafață utilă totală: 820 mp

Gara
Mijloace transport aprox. 797 m
transport
Giarmata
Mijloace transport aprox. 809 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1339 m
parks
Parcul Izvorului
Recreere aprox. 1375 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 250 mp, în Dumbrăvița
665.500 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
250 mp utili
3E
2021
Spațiu industrial, de 1,200 mp, în Buziașului
605.000 €
Timișoara, Buziașului
1.200 mp utili
3E
1959
Spațiu comercial, de 227.5 mp, în Tipografilor
594.111 €
Timișoara, Tipografilor
227,5 mp utili
11E
2024
Hotel/Pensiune, de 479 mp, în Mehala
630.000 €
Timișoara, Mehala
479 mp utili
915 mp teren
1E
Spațiu comercial, de 1,725 mp, în Giarmata
659.000 €
Județul Timiș, Giarmata
1.725 mp utili
3.046 mp teren
Spațiu comercial, de 550 mp, în Giarmata
600.000 €
Județul Timiș, Giarmata
550 mp utili
Spațiu industrial, de 450 mp, în Șagului
690.000 €
Timișoara, Șagului
450 mp utili
600 mp teren
Spațiu comercial, de 430 mp, în Giroc
699.990 €
Județul Timiș, Giroc
430 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 200 mp, în Cetății
700.000 €
Timișoara, Cetății
200 mp utili
2025