POZIȚIONARE STRATEGICĂ - A3 -A0-DN1| HALA 510MP + 55MP BIROU ETAJ BALOTESTI

4.446 € / lună
7.87 € / mp / lună

Baloteşti, Judeţul Ilfov

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

HALĂ MODERNĂ DE INCHIRIAT – BALOTEȘTI | LOCAȚIE STRATEGICĂ PENTRU LOGISTICĂ Oportunitate excelenta pentru companii din domeniul logistic, productie, depozitare sau distributie, care cauta un spatiu modern, eficient si complet echipat, cu zona de birouri integrata. Unitati disponibile: Suprafata totala: 565 mp 510 mp spatiu industrial / depozitare 55 mp spatiu birouri (etaj) Pret: 3.675 € + TVA / unitate 2 unitati disponibile (cu suprafete si compartimentare identice) 6m inaltime\7,5m putere 25kw - posibilitate suplimentare Conditii contractuale: Perioada minima: 1 an 1 luna avans 2 luni garantie Caracteristici principale: Constructie noua (2025) – standarde moderne Negatie ISU obtinut structura metalica cu inchidere din panouri sandwich termoizolante (8 cm) Pardoseala industriala din beton armat (22 cm) Se preda „la cheie”, cu toate utilitatile (nemobilata) Avantaje locatie: Balotesti – zona in plina dezvoltare logistica, cu infrastructura excelenta: Acces rapid la Autostrada A3 (conexiune A0) Acces facil catre Șoseaua de Centura prin Tunari Conexiune imediata cu DN1 Informatii suplimentare: Vizionarea se face in baza unui acord de vizionare Pentru serviciile de intermediere se percepe comision Nr grupuri sanitare: 2 Suprafata construita: 565 mp Nr incaperi: 1 Utilitati - Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa) Finisaje - Iluminat (Exterior cladire,Lumina naturala) Dotari - Dotari imobil (Curte,Curte comuna) pret inchiriere: 3675 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1418277
Suprafață utilă: 565 mp
Suprafață utilă totală: 565 mp
Regim înălțime: P+1E
Nr. niveluri: 1

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă
Climatizare