Spațiu industrial Parc Uta 1 - 296 mp utili

1.415 € / lună
4.78 € / mp / lună

UTA, Arad

Descriere spațiu comercial

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata utila de 296mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Aceasta este compusa din 2 magazii, 1 birou, toaleta si hala propriu zisa. Inaltimea halei este de 6 metri si dimensiunile usii de intrare sunt 3m x 2.5m. Caracteristici: -acces individual si curte; -curent monofazic si trifazic; - sistem supraveghere video; - sistem de alarmă; - pardoseală elicopterizată; Pretabilă pentru: - depozitare; - producție; - diverse activități de prestări servicii pentru care înălțimea halei este utilă. Pretul pentru chirie este de 3 euro iar pentru serviciile de mentenanta este de 0,95 euro/mp.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1633730
Suprafață utilă: 296 mp
Suprafață utilă totală: 296 mp
Etaj: Parter
An construcție: 2005

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Electrometal
Mijloace transport aprox. 385 m
transport
Electrometal
Mijloace transport aprox. 511 m
transport
Autogara Transdara - Atlassib
Mijloace transport aprox. 1008 m
transport
Fortuna
Mijloace transport aprox. 1096 m
Școală
education
Gradinita cu program saptamanal Nr. 2
Învățământ aprox. 392 m
education
Scoala Gimnaziala nr. 21 Aurel Vlaicu
Învățământ aprox. 395 m
education
Gradinita cu program prelungit nr. 10 Furnicuta
Învățământ aprox. 662 m
education
Generala 8
Învățământ aprox. 736 m
Recreere
restaurants
Pizzeria Ornella