Proprietar
Proprietăți unice: 194
Proprietari: 46
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, 40mp - zona Cent ...

Central, Arad

30 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

Spațiu comercial generos, vizibilitate exc ...

Central, Arad

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

33.500 €
/ lună 33.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate ideala ...

Central, Arad

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
6

144.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren intravilan,ptr.constructie,st.1440 m ...

Central, Arad

1.440 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

400.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Teren de vanzare 3,80Ha in spate la Westfield+T ...

Central, Arad

38.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună 17.74 € / mp / lună

Spa?iu comercial Centrul Aradului

Central, Arad

31 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
11

55.100 €
/ lună 90.77 € / mp / lună

Ultimele 2 parcele pe strazi complet locuite We ...

Central, Arad

607 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

36.300 €
/ lună 90.75 € / mp / lună

Teren 400 mp in Arad proiecteaza-ti casa de vis ...

Central, Arad

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

700 €
/ lună
800 €
2.80 € / mp / lună

Spațiu comercial vitrat-central ARAD 250 mp uti ...

Central, Arad

250 mp utili
3E
2012
Agenție

1 lună în urmă
13

907 €
/ lună 8.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, renovat recent – ...

Central, Arad

103 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
14

2.014 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium – Ultracentral – Vad E ...

Central, Arad

140 mp utili
2E
1940
Agenție

1 lună în urmă
16

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Oportunitate!Spatiu comercial central, 160mp, 5 ...

Central, Arad

140 mp utili
2015
Agenție

1 lună în urmă
2

501 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu comercial in inima orasului, 30 mp, loca ...

Central, Arad

30 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
12

150 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Scaun /camera de inchiriat-salon de infrumuseta ...

Central, Arad

102 mp utili
1E
1984
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 100mp, de închiriat pe bul ...

Central, Arad

100 mp utili
3E
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

580 €
/ lună
480 €
18.13 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – Zonă c ...

Central, Arad

32 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
11

2.701 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

🔑 Închiriere Spațiu Comercial 156 mp – Zonă Ce ...

Central, Arad

156 mp utili
1995
Agenție

2 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Spatiu de birou,80 mp utili, zona ultracentrala

Central, Arad

65 mp utili
2E
1920
Agenție

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Vad excelent în ...

Central, Arad

48 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
12

600 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, zona centrala

Central, Arad

3 camere
130 mp
1990
Agenție

3 luni în urmă
9

371 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat în zona Central, pa ...

Central, Arad

55 mp utili
2E
1990
Agenție

3 luni în urmă
11

750 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spațiu ideal pt. birouri, sediu firma, servicii ...

Central, Arad

96 mp utili
1E
1984
Agenție

3 luni în urmă
17

702 €
/ lună 6.10 € / mp / lună

Spațiu de birouri / apartament cu 3 camere de î ...

Central, Arad

115 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
17

700 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Spațiu de vanzare S.C.229 mp -zona centrala

Central, Arad

162 mp utili
1E
1987
Agenție

3 luni în urmă
11

650 €
/ lună 4.85 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat – 170 m² – zona ...

Central, Arad

4 camere
134 mp
Parter / 1
1970
Agenție

4 luni în urmă
5

932 €
/ lună
771 €
17.92 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – Zonă c ...

Central, Arad

52 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
6

1.700 €
/ lună 25.76 € / mp / lună

Spatiu comercial, Calea Victoriei.

Central, Arad

66 mp utili
2000
Agenție

5 luni în urmă
15

787 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Spațiu comercial 75 mp Piata Catedralei. Vitri ...

Central, Arad

75 mp utili
1E
1900
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

300 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birou, mobilat modern, zona ...

Central, Arad

28 mp
Demisol / 2
2E
Agenție

6 luni în urmă
6

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - Piața Avram Ian ...

Central, Arad

80 mp utili
3E
1990

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Aradului

Centrul Aradului este o zonă vibrantă, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 350 euro, cu oferte care încep de la 170 euro și pot ajunge până la 700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mari proprietăți având 162 m² și cele mai mici de 43 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Comision zero: Multe dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Aradului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești locația ideală pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în centrul Aradului!