Pia?a Romana fost cabinet stomatologic ideal medical / office

139.000 €
2,138.46 € / mp

Romană, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
65 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu ultracentral situat in zona Piata Romana Intrarea Biserica Alba, utilizat anterior ca cabinet stomatologic.Proprietatea este amplasata la parter si are o suprafata de aproximativ 65 mp, fiind renovata si compartimentata pentru activitati profesionale. Compartimentare:receptie / zona asteptare2 camere de lucru2 grupuri sanitarespatii auxiliare Dotari:centrala proprieinstalatii refacutelumina naturala bunafinisaje moderne Ideal pentru:cabinet stomatologicclinica medicalapsihologieavocaturabirou consultantainvestitie Avantaje:locatie ultracentrala premium5 minute Piata Romanaimobil fara risc seismicposibilitate realizare intrare separata (cu autorizare)Pret: 139.000
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1599279
Suprafață utilă: 65 mp
Suprafață utilă totală: 65 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 339 m
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Romană (M2)(1988)
Mijloace transport aprox. 352 m
transport
Piata Romana (M2)
Mijloace transport aprox. 352 m
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 396 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 5 Corneliu M. Popescu
Învățământ aprox. 67 m
education
Ateneul roman, Bucuresti
Învățământ aprox. 223 m
education
Gradinita nr. 116
Învățământ aprox. 245 m
education
Fostul Liceu de Arte Plastice Nicolae Tonitza - Sediul
Învățământ aprox. 279 m