ID 6077 Spatiu comercial *Str. 1848

60.000 €
1,666.67 € / mp

Central, Tulcea

Suprafață utilă totală:
36 mp
An construcție:
1998

Descriere spațiu comercial

Agentia Lux Imobiliare va ofera spre vanzare spa?iu comercial situat pe strada 1848. Datorita amplasarii pe o strada circulata atat pietonal cat si auto spatiul este pretabil pentru diverse activitati: salon infrumusetare, spatiu birouri, cabinet medical, etc. - Imobilul are o suprafata de 36 mp. - Imobilul dispune de toate utilita?ile necesare apa, curent ?i canalizare. - Compartimentare: Sala de asteptare, camera, 2 grupuri sanitare si balcon inchis. - Dispune de aparat de aer conditionat. PRET 60.000 Euro Detalii suplimentare la numerele de telefon: Marin Nicolae Alina Ioana E-mail: Facebook: Agentia Lux / Lux Imobiliare Ne gasiti pe INSTAGRAM, YOU TUBE si pe TIK TOK
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649122
Suprafață utilă: 36 mp
Suprafață utilă totală: 36 mp
An construcție: 1998

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 950 m
transport
Tulcea Oras
Mijloace transport aprox. 978 m
transport
Hotel Delta
Mijloace transport aprox. 1549 m
transport
Tulcea Marfuri
Mijloace transport aprox. 1847 m
Școală
education
Liceul Teoretic GRIGORE MOISIL
Învățământ aprox. 323 m
education
Scoala Generala nr. 10
Învățământ aprox. 606 m
education
Scoala Generala Nr. 8 Constantin Gavenea
Învățământ aprox. 661 m
education
Gradinita
Învățământ aprox. 797 m
Recreere
restaurants
Flacara Vie
Restaurante aprox. 305 m
shopping
PENNY