ID 6109 Spatiu - Str 1848

60.000 €
1,224.49 € / mp

E3, Tulcea

Suprafață utilă totală:
49 mp
An construcție:
1984

Descriere spațiu comercial

Cauti spatiu comercial? Agentia LUX Imobiliare va propune spre VANZARE, spatiu comercial situat in Cartier E3, pe Str 1848. - Imobilul dispune de acces stradal si vitrina (spatiu de expunere). - Suprafata spatiului comercial este de 49 mp si este compertimentat astfel: hol, spatiu comercial, spatiu depozitare, grup sanitar si 2 balcoane cu acces stradal. - Este pretabil pentru diverse activitati: spatiu birouri, salon infrumusetare, magazin, etc +++ Aparat de aer conditionat +++ Se poate face racordarea la gaz intrucat teava de gaz este la intrarea in spatiu. PRET 60.000 EURO Contact: Marin Nicolae Alina Ioana E-mail: Sediul Agentiei Lux Imobiliare: Strada Babadag, Nr 12, Bl 6, PARTER (vis-a-vis de CEC Bank) Ne gasiti pe Facebook, TIK TOK, INSTRAGRAM SI YOU TUBE: Agentia Lux / Lux Imobiliare / agentialux
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647835
Suprafață utilă: 49 mp
Suprafață utilă totală: 49 mp
An construcție: 1984

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hotel Delta
Mijloace transport aprox. 551 m
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 897 m
transport
Tulcea Oras
Mijloace transport aprox. 1068 m
Școală
education
Liceul de Arta George Georgescu
Învățământ aprox. 378 m
education
Scoala generala nr.4
Învățământ aprox. 968 m
education
Liceul Pedagogic
Învățământ aprox. 1053 m
education
Scoala Generala nr. 10
Învățământ aprox. 1070 m