Cladire multifunctionala zona Girocului, COMISION 0 !

1.500.000 €
2,272.73 € / mp

Fratelia, Timişoara

Suprafață utilă totală:
660 mp
Nr. niveluri:
4
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

LANDMARK ofera spre vanzare o cladire comerciala situata in zona Girocului, cu acces facil la punctele de interes din partea de SUD a orasului. Imobilul este structurat pe 4 niveluri ( P+2E+M ) , insumand o suprafata utila de aproximativ 660 mp. Este compus din 20 incaperi ( majoritatea cu baie proprie ) , bucatarie, spatii tehnice depozitare si o mansarda generoasa open space. Terenul are o suprafata totala de 3.873 mp, cu acces auto si posibilitati amenajare parcari in incinta. Pe teren este amplasata si o hala ( constructie metalica) ce poate fi utilizata la nevoie ca si spatiu pentru depozitare . Compartimentarea actuala permite adaptarea cladirii la diverse activitati medicale, azil de batrani, scoala, gradinita, sau activitati de birouri. Pretul de vanzare este 1500000 euro. Agent exclusiv LANDMARK , Comision Agentie 0%. ID intern: 211093
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1643088
Suprafață utilă: 660 mp
Suprafață utilă totală: 660 mp
Regim înălțime: P+4E
An construcție: 2000

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Apicultorilor E3
Mijloace transport aprox. 377 m
transport
Apicultorilor
Mijloace transport aprox. 381 m
transport
Statie P. Pavlov Tv7
Mijloace transport aprox. 443 m
transport
Statie Muzicescu E3
Mijloace transport aprox. 446 m
Școală
education
Institutul de Cercetari pentru Energii Regenerabile