Proprietar vand SAD zona Doroban?ilor 135 mp +demisol 129 mp

255.000 €
965.91 € / mp

Central, Timişoara

Suprafață utilă totală:
264 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare SAD zona Doroban?ilor, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala gaz,autorizatie ISU ID anun? : 1724773861
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Aprilie 2026 ID anunț: 996478
Suprafață utilă: 264 mp
Suprafață utilă totală: 264 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Birou, de 154 mp, în Complex Studențesc
250.001 €
Timișoara, Complex Studențesc
154 mp utili
7E
2000
Spațiu comercial, de 130 mp, în Braytim
270.000 €
Timișoara, Braytim
130 mp utili
1E
2026
Spațiu comercial, de 150 mp, în Central
235.000 €
Timișoara, Central
150 mp utili
Spațiu industrial, în Calea Urseni
270.000 €
Timișoara, Calea Urseni
1E
2010
Spațiu comercial, de 55 mp, în Ultracentral
230.000 €
Timișoara, Ultracentral
55 mp utili
2E
1910
Spațiu comercial, de 115 mp, în Central
260.000 €
Timișoara, Central
115 mp utili
2E
1940
Birou, de 81.099998474121 mp, în Tipografilor
242.000 €
Timișoara, Tipografilor
81,1 mp utili
7E
2021
Spațiu comercial, de 1,050 mp, în Șagului
275.000 €
Timișoara, Șagului
1.050 mp utili
812 mp teren
1960
Spațiu comercial, de 120 mp, în Central
240.000 €
Timișoara, Central
120 mp utili