Spatiu comercial de vanzare Arhitectilor - chiras activ

110.000 €
2,156.86 € / mp

Arhitecţilor - Calea Cisnădiei, Sibiu

Suprafață utilă totală:
51 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
2017

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare in Sibiu zona Calea Cisnadiei, cu o suprafata utila de 51 mp, situat la parterul unui imobil cu regim redus de inaltime cu doar 3 nivele. In momentul de fata chiriasul plateste o chirie de 500 de euro pe luna.  Este pretabil pentru spatiu comercial de desfacere cu amanuntul, birouri, salon de infrumusetare. Constructia a fost edificata in anul 2017, dispune de un loc de parcare privat.  Imobilul in care se afla acest spatiu este foarte bine pozitionat, la intersectia a doua strazi circulate atat pietonal cat si auto, beneficiaza de doua intrari direct din strada. Acest spatiu se preda la cheie cu toate dotarile si imbunatatirile necesare pentru desfasurarea unei bune activitati de comert sau chiar pentru investitie: geamuri si usi din termopan cu profil Pvc, grup sanitar, pereti gletuiti si zugraviti cu lavabila, usa metalica la intrare cu acces pe baza de interfon, centrala termica proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, contorizari separate la utilitati, termosistem la exterior, instalatii electrice si sanitare noi, acces cablu tv si internet. Pret: 110.000€ Cod ofertă / ID: P25952 Sună-ne acum la numarul din anunt și află detalii despre această proprietate de vanzare din Sibiu, dar și despre alte proprietăți potrivite pentru tine.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1198910
Suprafață utilă: 51 mp
Suprafață utilă totală: 51 mp