1

Spatiu comercial zona centrala 55mp+curte 30mp

95.000 €
1,727.27 € / mp

Central, Sibiu

Suprafață utilă totală:
55 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare vinde spatiu comercial situat in zona centrala, in zona strazii Somesului. Spatiul este situat la demisolul unei case si disoune de intrare direct din strada, in curtea proprie de 30mp. Suprafata utila este de 55mp si este compus din spatiu comercial de 32mp, bucatarie de 12mp, toaleta si depozit de 5,5mp. Pentru detalii si vizionari, precizati telefonic ID: P18105 Prețul de promovare este de 95.000€ /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1067070
Suprafață utilă: 55 mp
Suprafață utilă totală: 55 mp
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogar Q7
Mijloace transport aprox. 370 m
transport
Billa
Mijloace transport aprox. 377 m
transport
Casa Armatei
Mijloace transport aprox. 383 m
transport
C.E.C.
Mijloace transport aprox. 418 m
Școală
education
Facultatea de Litere si Arte
Învățământ aprox. 271 m
education
Facultatea de Stiinte Agricole
Învățământ aprox. 286 m
education
Facultatea de Stiinte Economice (ULBS)