Investitie Piata Sudului | Spatiu comercial de vanzare | Soseaua Oltenitei

130.000 €
6,500.00 € / mp

Berceni, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial in suprafata de 20 mp, situat strategic in zona Piata Sudului, pe Soseaua Oltenitei. Proprietatea dispune de grup sanitar propriu si reprezinta o oportunitate excelenta pentru cei care doresc sa investeasca intr-un activ imobiliar versatil, pretabil pentru birou, punct de servicii sau sediu de firma intr-o zona cu infrastructura completa. Locatia ofera acces rapid catre toate punctele de interes din sectorul 4, fiind o achizitie ideala atat pentru utilizare proprie, cat si pentru a fi oferit ulterior spre inchiriere cu un randament bun. Avand in vedere cererea ridicata din zona pentru spatii mici si usor de intretinut, acesta este un activ care isi va pastra valoarea in timp. Mentionez ca pozele sunt cu titlu de prezentare, iar pentru a discuta detaliile financiare si pentru vizionari, va stau la dispozitie telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1527162
Suprafață utilă: 20 mp
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piata Sudului, linia M2
Mijloace transport aprox. 244 m
transport
Piata Sudului (M2)
Mijloace transport aprox. 247 m
transport
Piata Sudului
Mijloace transport aprox. 264 m
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Sudului (M2)(1986)
Mijloace transport aprox. 273 m
Școală
education
Bufnita din Tei
Învățământ aprox. 14 m
education
Scoala Nr. 190
Învățământ aprox. 69 m
education
Scoala de Sud 190 ("Marcela Penes")