Azi
2
- Proprietar
- Comision 0%
Oferta de vizualizat zona Baile Sarata,Bacau Greu de ignorat de cunoscatorii mediului de afacerii !
84.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
679.20 €
/ mp
Sărata (Sărata), Judeţul Bacău
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Complex comercial :Parterul : Spatiu comercial in suprafata de 125mp,complet dotat pt.activitate de bar-bufet si mag.alimentar.(Poate fi configurat si pentru alt tip de activitate). Utilitatii complete,mai putin gaz metan.Super vad comercial vizavi de baile de la Sarata! Parterul este din zidarie cu termoizolatie .Locatia permite locuri de parcare auto multiple. Pretul este super OK. pt. suprafata total construita si nivelul dotarilor existente! Acord disponibilitate si asistenta totala doar pers.interesate si cu potenta financiara! Avand documentatii cadastrale separete (parter de etal) se poate face doar vanzarea spatiului comercial . Anul constructiei: 2002.Renovat in Noiembrie 2022. ID anun? : 18322422
Citește mai mult
Citește mai puțin
5 Parcări
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1662192
Suprafață utilă:
125 mp
Suprafață utilă totală:
125 mp
Regim înălțime:
P+3E
Nr. locuri parcare:
5
Stadiu construcție:
Finalizată
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Sărata (Sărata)
- Spații comerciale de vânzare în Bacău
- Spații comerciale de vânzare în Onești
- Spații comerciale de vânzare în Moinești
- Spații comerciale de vânzare în Buhuși
- Spații comerciale de vânzare în Târgu Ocna
- Spații comerciale de vânzare în Buciumi
- Spații comerciale de vânzare în Dărmănești
- Spații comerciale de vânzare în Mărgineni
- Spații comerciale de vânzare în Nicolae Bălcescu