Spatiu comercial de vanzare, Onesti-str Republicii

78.000 €
1,181.82 € / mp

Oneşti, Judeţul Bacău

Suprafață utilă totală:
66 mp

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre vanzare spatiu comercial situat pe strada Republicii din Onesti, intr-o zona cu trafic pietonal intens si vizibilitate foarte buna. Spatiul are o suprafata utila de 42,73 mp + extindere 23 mp, si dispune de: vitrina la strada, ideala pentru expunere centrala termica proprie grup sanitar compartimentare practica pentru activitati comerciale sau birouri Locatia beneficiaza de vad comercial format de peste 20 de ani, in spatiu functionand anterior un centru de comercializare centrale termice, revizii gaze si instalatii. Este potrivit pentru: magazin sediu birouri frizerie salon centru instalatii alte activitati comerciale sau de servicii Pret 78.000 euro Telefon: 0758 | 695 | 828 Disponibil imediat. Oportunitate buna pentru afaceri care cauta vizibilitate si locatie centrala.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1323547
Suprafață utilă: 66 mp
Suprafață utilă totală: 66 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren Sport
Recreere aprox. 242 m
parks
Teren Sport
Recreere aprox. 269 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 341 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 353 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 125 mp, în Sărata (Sărata)
84.900 €
Județul Bacău, Sărata (Sărata)
125 mp utili
125 mp teren
3E
Spațiu comercial, de 200 mp, în Coman
83.000 €
Județul Bacău, Coman
200 mp utili
Spațiu comercial, de 71 mp, în Central
85.000 €
Bacău, Central
71 mp utili
1982
Spațiu comercial, de 200 mp, în Tamași