1 lună în urmă
20
- Agenție
Spațiu Comercial lângă Târgoviște (Răzvad) – Locație de Colț, Vizibilitate Maxim
175.000 €
1,750.00 €
/ mp
Răzvad, Judeţul Dâmboviţa
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spațiu Comercial de Vânzare în Răzvad – Locație de Colț, Vizibilitate Maximă
O oportunitate excelentă pentru dezvoltarea unei afaceri sau investiție, situată într-o zonă cu trafic intens și acces direct din drumul principal, între Târgoviște și Ploiești.
Proprietatea dispune de teren de 320 mp, cu deschidere generoasă de aproximativ 50 ml, și clădire P+M de 129 mp, compartimentată eficient (salon, birou, bucătărie/bar, grup sanitar + 2 camere la mansardă).
Construcție solidă din cărămidă, renovată, cu toate utilitățile și curte amenajată – ideală pentru terasă sau extindere.
Potrivit pentru restaurant, cafenea, magazin, cabinet, birouri sau showroom.
✔ Locație de colț – expunere maximă
✔ Trafic constant
✔ Spațiu flexibil și pregătit pentru utilizare
✔ Potențial real de dezvoltare și profit
Programează o vizionare și descoperă potențialul acestui spațiu.
Adrian Glod Lendvai
Consultanță • Intermedieri • Vânzări • Investiții • Administrare
Managing Partner – Dezvoltare Investiții
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 30 Martie 2026
ID anunț: 1374664
Suprafață utilă:
100 mp
Suprafață utilă totală:
100 mp
Regim înălțime:
P+1E
An construcție:
2000
- Spații comerciale de vânzare în Răzvad
- Spații comerciale de vânzare în Târgoviște
- Spații comerciale de vânzare în Crevedia
- Spații comerciale de vânzare în Mânăstirea
- Spații comerciale de vânzare în Pucioasa
- Spații comerciale de vânzare în Găești
- Spații comerciale de vânzare în Titu
- Spații comerciale de vânzare în Gura Ocniței
- Spații comerciale de vânzare în Lungulețu
- Spații comerciale de vânzare în Moreni
- Spații comerciale de vânzare în Petrești
- Spații comerciale de vânzare în Potlogi