Spatiu comercial, 54 mp ,destinatie multipla, Radauti

98.500 €
1,824.07 € / mp

Rădăuţi, Judeţul Suceava

Suprafață utilă totală:
54 mp
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Blitz ofera spre vanzare acest spatiu comercial, situat in Radauti cu o suprafata de 54 mp ce ofera oportunitati remarcabile pentru diverse tipuri de afaceri. Acesta este amplasat la parterul unui complex rezidential de lociunte, realizat in anul 2022. Compartimentarea este open space, avand posibilitati multiple de amenajare pe nevoia fiecariu cumparator. Spatiu comercial este pretabil pentru cabinete medicale, birouri sau diverse activitati de vanzare. Pretabil pentru investitie cat si activiate proprie. Acesta este racordat la energie electrica, apa, canalizare, gaz. In concluzie acest spatiu comercial reprezinta o oportunitate excelenta pentru antreprenorii care cauta o locatie ideala pentru afaceri. Va invitam la vizionare!!! Cod oferta / ID BLITZ: P131380 Id intern: P131380
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649413
Suprafață utilă: 54 mp
Suprafață utilă totală: 54 mp
An construcție: 2022

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 657 m
parks
Parcul Al. Sahia
Recreere aprox. 676 m
parks
Parc
Recreere aprox. 692 m
parks
Parc
Recreere aprox. 698 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Ilișești
90.000 €
Județul Suceava, Ilișești
100 mp utili
Spațiu comercial, de 45 mp, în Central
99.500 €
Suceava, Central
45 mp utili
10E
1978
Spațiu comercial, de 73 mp, în Central