Spatiu comercial nou p+1, suprafata 520 mp, teren 1150 mp, iesire rapida A0, Pop

845.790 €
1,626.52 € / mp

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
520 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
2024

Descriere spațiu comercial

Excelenta prin experienta! Spatiu comercial nou de vanzare, suprafata generoasa Popesti-Leordeni Va propunem spre vanzare un excelent spatiu comercial situat in zona Leordeni, cu acces rapid catre Splaiul Unirii, sos. Oltenitei, Soseaua de Centura. Cladirea a fost finalizata in 2024, parter si etaj, cu suprafata totala de 520 mp si o amprenta de 250 mp. Terenul proprietatii are 1150 mp, deschidere de 12 ml si include o parcare generoasa in partea din fata. In zona din spate, curtea are gazon si exista un mic iaz, oferind posibilitatea unor activitati de agrement. Parterul include spatiu openspace, vestiar,1 grup sanitar si spatii de depozitare. La etaj sunt 2 spatii openspace, 2 vestiare si 2 grupuri sanitare. Spatiul este dotat cu centrala termica si 3 aparate de aer conditionat, toate utilitatile(apa, canalizare, electricitate, gaz) sunt racordate si functionale. Fiind o cladire individuala, ofera nenumarate posibilitati de a fi utilizata: centru educational, sportiv, de agrement, restaurant, spatiu de birouri, reprezentanta, sediu, productie etc. In fata imobilului si pe lateral este spatiu generos pentru a parca mai bine de 7 autoturisme. In prezent este inchiriata si se poate prelua cu contractul de inchiriere existent. Zona este linistita, curata, dezvoltata, exista statie de autobuz la doi pasi si conexiuni rapide catre toate zonele. Pret de vanzare: 699.000 euro + TVA Va invitam sa ne contactati pentru toate detaliile si vizionarea acestui spatiu ce ofera oportunitati multiple! Oferim consultanta profesionista pentru accesarea solutiilor optime de creditare.