SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE | 265 MP UTIL | STEFAN CEL MARE | OR

499.000 €
1,883.02 € / mp

Rogerius, Oradea

Suprafață utilă totală:
265 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare sau inchiriere un spatiu comercial deosebit, situat intr-o zona cu trafic pietonal si auto intens, str.Bulevardul Stefan cel Mare, Oradea Caracteristici: Suprafata utila: 265,7mp. Suprafata construita: 329 mp. Inaltime interioara: 3,3 m Fatada vitrata pe toata lungimea spatiului, oferind vizibilitate maxima. Loc pentru reclama luminoasa, ideal pentru expunere. Vad comercial exceptional, perfect pentru orice tip de activitate economica (clinica medicala, magazin alimentar,magazin piese auto, etc) Compartimentabil – spatiul poate fi adaptat in functie de necesitati. Pret: 499 000 EURO negociabil - 0% comision. Posibilitate de inchiriere: 2500 EURO luna + 1 luna de garantie | 0% comision Pentru mai multe detalii si programari pentru vizionare, sunati la - Paul Lazuran.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1061699
Suprafață utilă: 265 mp
Suprafață utilă totală: 265 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Corneliu Coposu
Mijloace transport aprox. 89 m
transport
Parc Olosig
Mijloace transport aprox. 355 m
transport
Parc Olosig
Mijloace transport aprox. 406 m
transport
Bulevardul Dacia
Mijloace transport aprox. 641 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit Nr. 35
Învățământ aprox. 365 m
education
Gradinita 45 cu program prelungit