Ferma avicola functionala, judetul Bihor

500.000 €
100 € / mp

Podgoria, Oradea

Suprafață utilă totală:
5.000 mp
An construcție:
1970

Descriere spațiu comercial

De vanzare o ferma avicola in judetul Bihor, specializata in cresterea puilor de carne. Suprafata totala a constructiilor este de 6000 mp. Ferma este functionala si are toate avizele la zi. Pentru detalii astept sa fiu contactata.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1564066
Suprafață utilă: 5.000 mp
Suprafață utilă totală: 5.000 mp
An construcție: 1970

Statie Decebal
Mijloace transport aprox. 1360 m
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 1477 m
transport
Abatorului
Mijloace transport aprox. 1481 m
transport
Biserica Emanuel
Mijloace transport aprox. 1498 m
Școală
education
Universitatea Oradea
Învățământ aprox. 355 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 694 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 883 m
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1569 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 639 m
restaurants
Life Club
Restaurante aprox. 966 m
shopping
Auchan
Supermarket/Mall aprox. 1053 m
shopping
ERA Shopping Park
Supermarket/Mall aprox. 1364 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 420 mp, în Centura
499.000 €
Oradea, Centura
420 mp utili
Spațiu comercial, de 232 mp, în Sud
450.000 €
Oradea, Sud
232 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 265 mp, în Rogerius
499.000 €
Oradea, Rogerius
265 mp utili
1980
Spațiu industrial, de 680 mp, în Central
450.000 €
Oradea, Central
680 mp utili
521 mp teren
Spațiu comercial, de 200 mp, în Cantemir
489.000 €
Oradea, Cantemir
200 mp utili
Spațiu comercial, de 265.70001220703 mp, în Rogerius
499.000 €
Oradea, Rogerius
265,7 mp utili
4E
Hotel/Pensiune, de 554 mp, în Cetății
498.000 €
Oradea, Cetății
554 mp utili
2000
Spațiu comercial, în Seleuș
458.000 €
Oradea, Seleuș
Spațiu comercial, de 240 mp, în Ultracentral
498.000 €
Oradea, Ultracentral
240 mp utili