3 luni în urmă
17
- Agenție
Pensiune cu 12 camere in Baile 1 Mai
399.800 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
999.50 €
/ mp
Haieu, Judeţul Bihor
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Pensiune cu 12 camere si 10 bai in localitatea Baile 1 Mai. Imobilul a fost construit in 2015 din caramida cu izolatie exterioara de 15 cm tavan izolat acoperis din tigla ceramica. Incalzirea se face prin pompe de caldura prin calorifere si dispune de panouri fotovoltaice de 10KW cheltuiala lunara de aproximativ 300 lei. Regim de inaltime: D+P+E+M Compusa din 12 camere 10 bai terasa inchisa si incalzita living si receptie 2 bucatarii camara de alimente spatii de depozitare balcoane. Curtea are si sistem pentru irigarea gazonului Imobilul se vinde mobilat/utilat in totalitate. Suprafata utila: 400 mp Suprafata totala : 501 mp Suprafata teren: 600 mp Pret: 399.800 euro negociabil 0% COMISION Nr. de tel: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 05 Mai 2026
ID anunț: 1391084
Suprafață utilă:
400 mp
Suprafață utilă totală:
400 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Haieu
- Spații comerciale de vânzare în Oradea
- Spații comerciale de vânzare în Băile Felix
- Spații comerciale de vânzare în Salonta
- Spații comerciale de vânzare în Aleșd
- Spații comerciale de vânzare în Borș
- Spații comerciale de vânzare în Biharia
- Spații comerciale de vânzare în Budureasa
- Spații comerciale de vânzare în Gheghie
- Spații comerciale de vânzare în Nucet
- Spații comerciale de vânzare în Rontău
- Spații comerciale de vânzare în Sânmartin